Nasza Placówka

Żłobek “Kruszynka” powstał na terenie gminy Włocławek w miejscowości Kruszyn w oparciu o dofinansowanie z rządowego programu “Maluch Plus”. Żłobek przygotowany jest na przyjęcie 45 dzieci. Placówka rozpoczęła swoją działalność od 31.01.2022r. Nowo powstała placówka pozwoli rodzicom na powrót na rynek pracy, pomoże pogodzić życie rodzinne z życiem zawodowym, a dzieciom uczęszczającym do Żłobka pozwoli swobodnie się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz doświadczać relacji z rówieśnikami.

Naszym celem jest stworzenie w Żłobku ciepłej, rodzinnej atmosfery, aby każde dziecko czuło się z nami jak w domu, czyli bezpiecznie, komfortowo i radośnie.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30 we wszystkie dni robocze z zachowaniem miesięcznej przerwy wakacyjnej w lipcu lub sierpniu oraz ustawowych dni wolnych od pracy.

W Żłobku sprawowana jest opieka nad dziećmi w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.
Dzieci podzielone są na trzy grupy wiekowe:

  •  Elfy – grupa maluchów

  • Skrzaty – grupa średniaków

  • Krasnale – grupa starszaków

W Żłobku zatrudniony jest personel posiadający niezbędne kwalifikacje do opieki nad dziećmi do lat 3 oraz pielęgniarka, która sprawuje opiekę medyczną.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

You cannot copy content of this page